View Single Post
  #34  
Staro 24.12.2010, 21:33
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TheNenad Prikaz poruke
Bez uvrede, ali ovo je za sada jedan od najglupljih zaključaka koji sam pročitao za ovaj slučaj. Toliko mesta u svetu gde je trgovina decom sasvim normalna i laka pojava, a eto neki buržuji se baš napalili na decu Nastića u Americi, tj. da kupuju decu sa američkim državljanstvom i to u godinama gde su svesni svog okruženja i već postaju zrelije osobe... Je l' to njihova deca imaju neke nadljudske osobine ili znaju za matrix?

Ja i dalje čekam da se neki strani medij oglasi povodom ovog slučaja.
Čak ni RT (Russia Today - Glas Rusije) niti VoA (Voice of America - Glas Amerike) se nisu oglasili povodom ovog slučaja ni na koji način, a uglavnom to čine jer imaju službu emitovanja za zemlju Srbiju.
Mnogo bitno sto su proglasili bankrot... kod nas je na istom nivou 99% stanovnistva, pa to nema veze s pedofilijom.
Cela prica je u funkciji Nastice diskreditovati na sve moguce nacine, ali ne od strane Amerikanaca, nego nasih "Amerofila", koji ne prihvataju da je u Americi nesto lose... zaljubljenici koji veruju u SAD vise od Amerikanaca.
Neko je bacio oko na tu decu i sve se smisljeno radi jer ne zeli tamo negde ici da kupuje neku drugu decu. U toj borbi koristi se poreklo porodice iz Srbije i navodno seksualno zlostavljanje dece.