View Single Post
  #6  
Staro 06.05.2011, 19:09
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik jedan.od.nas Prikaz poruke
Ja sam isti slučaj. Poslali smo nazad samo jednu aplikaciju (onu sa manjim brojem) nema niti jednog racionalnog razloga da šaljemo obije ;-) Dobro delo??? Ne, svejedno bi oboje dobili ili bili odbijeni na prvom razgovoru i nikako ne moze da zauzmemo vise od jednog broja, druga aplikacija bi u tom slučaju propala i neko bi upao na njeno mesto ;-)
Mene muče druge brige. Nakon dve godine, juče mi je javljeno da sam primljen na posao u firmi o kojoj sanjam duuuugo vremena, sa pristojnom platom, odličnom atmnosferom, mogućnošću da napravim karijeru kakvu želim ... VELIKA DILEMA, Bože daj mi znak !!!
Trenutno - ne bi trebalo da imas nikakvu dilemu... dobio si posao, cestitke - pocnes lepo da radis i uzivas. Ima jos vremena do sledeceg koraka za DV i jos vremena do intervjua. I onda jos i nakon intervjua... i onda i da uzmes 15 dana off da udjes u zemlju - posle mozes da imas jos dve naknadne godine vremena.

Gde je tu dilema? Ne treba uopste sada da razmisljas o tome - mozda taj posao i nije tako sjajan kako si ti zamisljao, mozda te kolege nece voleti a mozda ni ti njih, mozda nisi dovoljno jak kadar za njih pa te otpuste... Mozda plate padnu... Kapiras sta mislim?

Mi to sami tako pravimo dileme 10 godina pre roka i vremena... samo ti popunjavaj papire i ne ocekuj nikakav znak odozgo jer si ga vec dobio onda kad si se ulogovao da proveris rezultate. Sam krojis svoju sudbinu, kad prodje jos malo neces imati dilemu oko ici ili ne ici, nego ili u koji ces grad ili kako da zavrsis sledeci projekat na poslu