Srecan Nesrecan

I sta bi na kraju? Necu da mracim ali kao sto zakljucujem jedini izlaz u ovom slucaju je mozda svadba…

Hteo bih i ja da cujem kakva je situacija jer se i ja nalazim u slicnu situaciju.

Kris, kako si dobio taj SSN ako si samo student i ne smes da radis? Ili ti je dopusteno da ga imas kao student ali ne u svrhe posla (ili placanja poreza), ne razumem.. Ako su ti ga odobrili i ako si ga koristio, onda nisi prekrsio zakon.. ali vizu si trebao obnavljati u amer.ambsd.bez obzira na I20, cini mi se..

Na SSN-u pise “Valid for work only with DHS authorization” ako si F1 ili J1 student. A studenti nemaju pravo da rade van kampusa osim ako DHS nisu to odobrili.