Molim administratora ili moderatora da mi pojasne zasto sam banovan na moj drugi account, goKi-? Ako sam nesto pogresio, izvinjavam se, ali ban bez upozorenja e stvarno bezveze!
Molim administratora ili moderatora da mi pojasne zasto sam banovan na moj drugi account, goKi-? Ako sam nesto pogresio, izvinjavam se, ali ban bez upozorenja e stvarno bezveze!