druga koverta za dv 2010

Da li ste videli, izasao je oktobarski bilten!
Cut off je 9500.
Samo strpljivo! :slight_smile:


30.11.2008.: Elektronska prijava popunjena
08.06.2009.: Prvo pismo stiglo
CN: 2010EU00011xxx
12.06.2009.: Dokumenta poslata nazad u KCC
15.06.2009.: Dokumenta uručena u KCC

Aaaaaaaaa! :smrc:

Zanimljivo kako se svima zuri, ja sam valjda jedini kome bi sasvim odgovaralo da mi intervju bude tek negde krajem leta sledece godine, da skupim barem malo love do tad… sto ljudi, sto cudi… ali vazno je da se krece…

Dreadnot nisi sam i ja bih da mi intervju bude tada iz uglavnom istih razloga!!!

I mi bismo bili u istom fazonu da vec godinama ne planiramo da odemo u Ameriku, sa ili bez GC. Sad kad nas je ubola, daj je sto preee! :woohoo:

Ljudi…mi smo odlozili bili intervju zbog svadbe itd. Moze se to slobodno uraditi, ali nemojte bas za kraj leta. Odlozite max do aprila-maja. Nije nikakav problem, bolje i to, nego nespreman krenuti u ovu avanturu.

Dreamere, jel postoji neki poseban razlog zasto ne odlagati za kraj leta? Jedino sto mi je palo na pamet, je da sam cuo da ako dodjes pre jula u Usa i ta godina ti se racuna prilikom apliciranja za njihovo drzavljanstvo posle pet godina.

Ma da…Bas treba kesha strava jedna. Ovi se gadjaju hiljadama kao da rastu na drvecu. Sve cesce se pitam isplati li se ovo. Zamisli dodjes nekako sa nekom crkavicom i ne nadjes posao 1,2,3 mjeseca? Ostaje ti samo da se zakopas i to sto dublje:smrc:

Ja sam dosao u oktobru…to da li ce mi se 2-3 meseca racunati ili ne…iskreno mi nije bitno. Mnogo bitnije mi je bilo da nadjem prvo posao, pre nego sto sam dosao.

Za apliciranje za drzavljanstvo se racuna svaki mesec i dan u zemlji, bez obzira kada je ko dosao, da li pre Jula ili kasnije. I broji se svaki dan van zemlje. Zahtev moze da se podnese 90 dana pre punih 5 godina. Ja sam dosla u drugoj polovini godine i to nije bio nikakav problem.

stigla druga danas!!!:bravo::woohoo:
obavili ljecnicki i to proslo ok.
sad cekamo 5.10.:papa:

Bravooooo za otvaranje sezone:bravo:

Čestitke i puno sreće dalje!!!

Pridruzujem se cestitkama:bravo:…pocni sa pakovanjem:obrva:

cestitke i od mene :bravo::bravo::bravo::obrva::obrva::obrva:

I U BGD JE STIGLA DRUGA KOVERTA, JEEES!
I to juče, samo sam bio previse uzbuđen da postavim post :aa:
Intervju je 08.10. držite mi fige :grin:

i tebi puno srece:bravo::bravo::bravo::;D::;D::;D::obrva:

hvala ljudi!!!
sretno sima!!!

ja bih sve ispocetka… drugacije bismo izveli ovu avanturu

Svaka cast!!!

Puno srece svima!!!

CESTITAM!!! :bravo:


30.11.2008.: Elektronska prijava popunjena
08.06.2009.: Prvo pismo stiglo
CN: 2010EU00011xxx
12.06.2009.: Dokumenta poslata nazad u KCC
15.06.2009.: Dokumenta uručena u KCC