Drugi utisak - sta vam se ne dopada u USA?

:nene: Pa dobro sad ispada sve ne valja? Nemoj pogresno da me shvatis - ali ne valja internet, kablovska, mobilna telefonija… ja dugo nisam isla u Srbiju ali sumnjam da je toliko naprednija tehnoloski u odnosu na US pa da je sad sve imbecilno ovde…

Uvedes fiksni telefon, i predjes sa prepaid na family plan i problem resen… :grin: i nema nerviranje :bravo: