:nene: Pa dobro sad ispada sve ne valja? Nemoj pogresno da me shvatis - ali ne valja internet, kablovska, mobilna telefonija… ja dugo nisam isla u Srbiju ali sumnjam da je toliko naprednija tehnoloski u odnosu na US pa da je sad sve imbecilno ovde…
Uvedes fiksni telefon, i predjes sa prepaid na family plan i problem resen…
i nema nerviranje :bravo: