DV 2011 - Da se prebrojimo

Bas tako kolega Dreadnot. Treba verovati i pozitivno razmisljati. Ja sam prosloga proleca bio kao omadjijan i stalno sam visio na forumu, ubedjen da ce nas konacno izvuci. Pokazalo se da sam bio u pravu. Ima tu nesto.:obrva:

Ja visim ovde i pre nego sto sam se prijavila, i bas sam ubedjena da ce nas izvuci. Znas kad imas onaj poseban osecaj 100%-tne sigurnosti da ce biti onako kako zelis. A jos u naredna 2 meseca imam 4 vazna datuma u zivotu, pa mi i to dodatno uliva nadu za tom belom kovertom. Ma milion faktora utice na to da sam ubedjena da je ovo nasa godina. :slight_smile:

Odlicno, sto vise vas ode ove godine, te cu ja imati od koga da trazim pozivno pismo, sledece godine. :;D:

Jedna dusa vise prijavljena za GC…iz Ns! Jedva cekam da mi stigne koverta! Imam i ja dobar osecaj :;D: Jos samo “malo”! :bravo:

Je l’ su počeli sa slanjem koverti? Od kada, beše, počinju i do kada obaveštavaju?

Poceli su, meni vec tri stigle. Jedna iz banke, jedna racun za telefon i jedna neko osiguranje iz firme.

LJudi pročitajte forum od početka do kraja i ako onda uspijete naći neko pitanje na koje ovdje ne postoji odgovor svaka vam čast!Koverte stižu od aprila (nitko sa foruma koliko sam čitao je nije u tom periodu dobio) pa do jula!

hahahaha…e ova ti je dobra :slight_smile:

Hm,a o cemu se uopste radi na ovom forumu?:wtf:

hahahahaha :rofl:

Zbog velikog interesovanja za kovertama odlucio sam da zapocnem sopstveni biznis. Znaci prodajem koverte svih velicina, ali iskljucivo bele, posto vidim da se te najvise traze.
Posto nisam uspeo da nadjem na forumu tu temu, molio bih ako neko ima da mi preporuci dobrog majstora za stelovanje karturatora u BG, bio bih mu zahvalan.

Sad vidoh u potpisu nekog nekog lika na immigration.com forumu

Eh sta je upornost..

Ovaj je i mene zeznuo za par prijava…

nešto mi se čini da će i kod mene tako se poređati…

Zamisli 16 puta se covek prijavljivao, ti si kolko bese 12? Fazon je sto vecina koja se prijavila prvi put(ukljucujuci i mene) ocekuje i nada se da ce zaista dobiti tu kovertu do jula a sanse za to su jako male.Ipak zaista neko ce i dobiti al vecina verujem, nece.Mislim da je glupo ocekivati kovertu i praviti neke planove vezano za to bas zbog te male sanse da ce ona doci, ne treba se opterecivati time, nego nastaviti ziveti i raditi kao i dok niste culi za ovu lutriju, em cete izbeci moguce razocarenje, em cete ziveti spokojnije.To je neko moje misljenje..

Teoretski moguce, ali u praksi tesko da iko moze tako da se izdribla. Ipak su se svi rpijavili sa prilicno velikom zeljom da odu odavde.

Ja sam se i prijavila zato sto ocekujem i nadam se da cu dobiti kovertu. Nisam se sigurno prijavila da ne budem izvucena.
Ne pravim nikakve planove, jer bi to bilo zaista glupo, ali da se nadam - nadam se. Svako ko se prijavljuje ima vec probudjenu nadu da ce bas on biti taj koji ce medju milionima ljudi dobiti sansu za jedan bolji i lepsi zivot.

Svi normalno nastavljaju svoj zivot od momenta kada se prijave, ali uz cinjenicu da samo prijavljivanje znaci i moguce dobijanje GC, ne mogu svi da ostanu ravnodusni (bar ne ja) i da se prave da se nista ne desava. Ako sam jos i clan ovog foruma i posetilac blogova pojedinih clanova, ne mogu a da ne procitam sta drugi ljudi pisu, kako napreduju, kako se bore, guraju napred… Citam, gledam, razmisljam, sklapam kockice - kako, sta, gde, kako… Cisto zbog sebe da budem spremna, jer ne moze se sve isplanirati i u sve upustiti, a da ne znas bas nista. Da li ce me izvuci sada, za godinu, 2 ili 5, ne bitno je, ionako uvek sve dodje na svoje mesto.

Da li cu se razocarati ili ne, necu znati ako se ne nadam. Uostalom zasto ne bih mislila da sam bas ja ta koja ce dobiti kovertu, nista me ne kosta, nastavljam svoj zivot, a lepo mi je, jer znam da postoji sansa.

Naravno da se čovek treba nadati da će biti izvučen.Moje mišljenje je samo da se ovome treba pristupiti kao da si uplatila pravi listić na lotou - da već unapred ne praviš planove šta bi radila sa novcima i zapravo uopšte očekuješ da ćeš biti izvućen.Ono, super bi bilo ako bi te izvukli, ali šta sada ako nisu, igraću i sledeće nedelje.Ja sam jednostavno takva osoba, kada bi mi u glavi bila sama lutrija i mislio samo na to, mnoge stvari bi mi postale nebitne zbog mnogo verovatnije, imaginarne stvari.Ako ti nisi takve prirode, super, na tebe se onda uopšte nije odnosilo to što sam napisao.Želim sreću(zapravo to izvlačenje je već završeno hehe) i tebi tvom dečku pa da dočekate koverte :slight_smile:

Naravno da se svako ko se prijavi nada da ce biti izvucen, ma koliko glupo bilo praviti razanj a zec je jos u sumi, toliko je i ljudski da se covek barem zapita “Sta bi bilo kad bi bilo…”
Ima tu jos jedna dimenzija - boraveci na ovom forumu ljudi sakupljaju silne informacije koje im mogu biti od koristi cak i ako ne budu izvuceni na lutriji vec preko neke druge sheme odu preko. Ma i turisticki da odes, opet je bolje znati barem nesto nego ici ko muva bez glave. Kad se stvari tako posmatraju nista nije glupo ni uzalud…

@dragance moj zivot tece normalnim tokom kao i da se i nisam prijavila, ali ne moze se ipak zanemariti taj maaaaali detalj koji ti moze promeniti sve. Ne zanosim se kao luda, ali opet crvic me izjeda. Postala mi je navika da dodjem na forum, bar da vidim sta ima. :obrva:
Cak i da ne bude nista od ovoga, kao sto dreadnot kaze ovde su informacije koje ti moguci pomoci i u nekim drugim kombinacijama. Ipak nije sve uzalud, a mozda ni ne bude uopste uzalud. :;D:
Hvala na zeljama, iste upucujem tebi. :papa:
P.S. Dobila sam danas 4. na loto-u. :grin: