Formulari iz prve koverte!

Kako su počele polako da pristižu koverte, te se gomilaju i pitanja, odlučio sam da pomognem malo zelenima, pa da okačim formulare koje sam ja dobio u prvoj koverti i poslao nazad. !](http://milos.srdjevic.net/blog/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif)
Napominjem: ovo je kopija formulara koje sam ja dobio 2005-te, te može da se desi da se nešto razlikuje (mislim na formulare koje šalju)!?*Takođe, kako sam single,?*familije će ovo smartati nepotpunom prijavom. !](http://milos.srdjevic.net/blog/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif)
Ja sam tada dobio formulare DSP-0122 i DS-0230. Slike možete videti na sveže otvorenoj adresi koja će se baviti samo lutrijom: http://milos.srdjevic.net/lutrija/](http://milos.srdjevic.net/lutrija/) . Članak Zelena lutrija - retro će zauvek ostati na istoj adresi, kao i komentari naravno, a trudićemo se da najbolje delove prenesemo na novu adresu i da tamo otvorimo pravi forum gde ćemo moći da ćaskamo o svemu. !](http://milos.srdjevic.net/blog/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif)
Kad otvorim forum, ili ću sve komentare prebaciti kao teme na forumu, ili ću jednostavno ugasiti komentiranje na tu temu i zameniti formular za komentiranje linkom ka forumu (velikim crvenim slovima hehehehe)… !](http://milos.srdjevic.net/blog/wp-includes/images/smilies/icon_biggrin.gif)

Izvor: Lutrija (Zelena, ne Srbije)