U prilog tome da nije druga opcija ide cinjenica da u svim ovim godinama na ovom forumu nema niko sa brojem preko 40xxx koliko bi trebalo da ih izvlace iz evrope (ako nas primaju 50% odnosno 20.000)… inace bi bio bar neko sa 80xxx ako bi bio jedinstven niz brojeva samo sa menjanjem sifre kontinenta.
A sa druge strane, gledam bulletin… sa intervjuima pocinju u oktobru, i vec tada sve drzave imaju brojeve preko 10.000 pa afrikanci brzo odmaknu…
Jeste li vi dobili uopšte Prvu kovertu? Ja nisam pa zato pitam. ![]()
Auuuu, covek je izvucen :drool: :drool: :drool:
Ocekuj prvu kovertu do 15-og septembra, xexexe
covek misli na prvu notifikaciju …lol. Nema vise prve koverte sad samo online.
Eto šta se dešava kad nisi dovoljno upućen. :budalo: :naughty:
Pokušavam da dokučim kakva je procedura ali nikako da sednem pa da sve pretresem. Kakva je to sad notifikacija?
Nema nikakvih notifikacija…
Ako se setis do sredine sledece godine da pogledas jesi li prosao saljes papire, ako se ne setis, nista…
treba poslati 100.000 pisama, a kriza ![]()
PS: a prve koverte jos uvek ima, ali u njoj ce vec biti poziv za intervju (Nekada se ta zvala “druga koverta” ali ne moze vise tako da se zove ako je ukinuta “prva” ![]()
Broj: 2XXX
Zasad vodim! :obrva: Još nismo poslali formulare, šaljemo ovaj tjedan…
:smrc:
Daj si malo vremena i prouči dobro teme na forumu. Ja sam isto nova na forumu i prvi dan sam kao i ti lupala s pitanjima :==D: a onda sam skužila da je u stvari na večinu pitanja već netko dao odgovor jer je bio u sličnoj dilemi. (osim na molbu za primjer ispunjenih obrazaca za djecu…)
Kako god, forum je spas :bravo:
LJUDI PLEASEEE AKO JE NETKO ISPUNJAVAO OBRASCE I ZA DJECU - OBJAVITE!!:smrc:
Wow kako nizak broj ali bi trebalo da si već poslala formulare ja sa 8xxx ću izgleda biti pre tebe ako ne požuriš malo :obrva: šalim se malo ali se nadam da će biti oktobra-novembra…
:1072:Poslali bi mi već dosad formulare da se nismo ustrtarili hoćemo to točno ispunit ili ne! A sad molim okolo i kumim sve žive za pomoć i čekam… zapelo je s obrascima za klince… sve ostalo nije problem. Samo ti budi ispred mene, drago mi je za svakoga tko je izvučen!:1072:
Broj 14xxx danas saljemo formulare. Pa do februara cemo doci na red.
moj drug apache 15xxx
znaci ipak nas ima jedno barem 20tak dobitnika na ovom forumu.
Evo u ime mog oca kao nosioca, 11XXX. Takodje kako je on 58 a keva 61 godiste, mislim da su medju starijim dobitnicima makar ovde kod nas u nasoj maloj zajednici ![]()
bilo bi dobro da se svi prijave i da se napravi jedna univerzalna lista dobitnika sa zemljama Bosna, Makedonija, Montenegro, Srbija, Hrvatska
Evo ja da se prijavim. Devojka izvucena, iz Srbije smo. Br. 26xxx
MIA,
za decu popuni onako kako ti je highvoltage84
rekao ovde: /t/jel-poslao-neko-prve-formulare/809/1
Nemoj preterano da brines. Kao sto sam ti negde odgovorio slovna grska i nije toliki problem kao i slike. Opusti se!
Sad stanje izgleda odprilike ovako…
2xxx Mia Hrvatska
5xxx MrDax
7xxx todorovskimkd Makedonija
8xxx highvoltage84 Srbija
8xxx BILJANA68
11xxxNikolica014 Srbija
14xxx Mr.Marzik
14xxx Naja
16xxx zeleni1122 Hrvatska
21xxx milos0809
26xxx Minny Srbija
26xxx mikiSA
26xxx Wolf Srbija
28xxx vrhunski Srbija
31xxx rogi34
32xxx milosx
36xxx jakov
Ohohohoho…ima jos Valjevaca??? Super!I mi smo iz Valjeva…veliki pozdrav!
Sad stanje izgleda odprilike ovako… (ako vam nije mrsko dodajte iz koje ste drzave…
2xxx Mia Hrvatska
5xxx MrDax
7xxx todorovskimkd Makedonija
8xxx highvoltage84 Srbija
8xxx BILJANA68
11xxxNikolica014 Srbija
14xxx Mr.Marzik
14xxx Naja BiH
16xxx zeleni1122 Hrvatska
21xxx milos0809
26xxx Minny Srbija
26xxx mikiSA BiH
26xxx Wolf Srbija
28xxx vrhunski Srbija
31xxx rogi34
32xxx milosx
36xxx jakov
Evo…da dopunim
Moja žena - Marzik je izvučena pod 14xxx
Ja - Mr.Marzik sam izvučen pod 15xxx
Prijava ide preko mene