koliko je sigurno da cu dobiti zelenu kartu?

@stizeljeto
Jesi li ti videla da vam je intervju oktobra!? Pisao ja ovde:slight_smile:
Cini mi se da vi imate najmanji broj ovde pa je red da se prvi i pohvalite!

E pa zemjak dobredojde na forumov :wink:
Dobro je da sad nijam jedina iz Makedonije. :smiley:

Olivera, sory ali nisam upratio jesi ti dobila prvu kovertu? Ako jesi mozes li molim te staviti u potpis svoj broj pod kojim si izvucena i sl. cisto da znamo ko ima koje datume.

Pozdrav i welcome na forum za Macedonia Ohrid

Naravno da sam dobila a evo ovde si mi ti cestitao na moj super broj i pozeleo dobrodoslicu. !](rimg.info)

A potpis sam uredila i nadam se da je o.k. :cool:

Sorry puno clanova ima.. pa ne uspijem upratiti sve..

Jao sad ste me uplasili sa svojim potpisom. Kakav email ste dobili kao potvrdu primitka koverte???

Pa mi nismo nista dobili. Poslali smo pocetkom petog meseca nazad za Kentucky ali nismo dobili potvrdni email da su primili nase dokumente.:eek:

lol@Olivera:D

landlord!](http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/geptardrod.gif)

Evo ja sam jos jedan zemljak iz Makedonije. Cekam drugo pismo za intervju znam da je rano ali ga svaki dan ocekujem.Zanima me o vezi mog broja, 21xxx, jel moze da se desi da uopce ne dogje taj famozni drugi koverat? Pozdrav svima.:slight_smile:

Pa nije ti bas naj sjajniji broj.. ali ako bude kao do sada.. ocekuj nekad na ljeto drugu kovertu.. Pregledaj malo starije visa bulletine za Evropu.. pa ces vidjeti kada je dolazio tvoj broj na red..

EDIT: Pogledao sam sada Visa Bulletin i tvoj broj je dolazio nekada u lunu-julu.. Ali svakako se nadaj koverti..

Dobro ve najdov.Mnogu dilemi resiv na forumov.Prekrasen e.A tebe so sreka za USA. Mojot broj mi izgleda nekako gooolem, davaj nadezi zemjacke!!!Pozzz

Samo jos nesto.Dali KKC obavezno vraca na mail sto sam napisao u formulare sa prvom kovertu (po postu) da bi potvrdile da su dobile koverat?

Ne, samo ako ih ti kontaktiras i trazis potvrdu (phone/mail), a nekada ni tada.

Xeg, mislim da ga nisi najbolje razumio.. On pita da li ce mu poslati iz KCCa, ono sto je on napisao na formularima koje je poslao..
Nece, trebao si ostaviti jednu kopiju ispunjenih formulara sebi.

Hvala na oboje,ali Xeg je shvatio moje pitanje i odlicno odgovorio.Hvala i Landlord-u na paznji.Pozdrav iz Ohrida (koji je usput,prepun vasih zemljaka- turista)

mea culpa - sorry

Eto… stalno me miniras!](http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/blow.gif)

:stuck_out_tongue:

Ma ne nista licno… samo pokusavam da doguram do 100-tog posta.. i onda odlazim u istoriju, ne nego u USA..:slight_smile:

Provaljen si, znaci hoces pohvalnicu za 100-ti post kao sto sam i ja dobio - e ne moze!](http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/bb.gif)
!](http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/spamfrown.gif)

Ej, pa hocu i ja!:stuck_out_tongue:

Vidim da ste pricali o novcu koji treba da stoji u banci 24h da bi ste dobili tu potvrdu.Ja sam prosle god isla za Ameriku iz agencije su mi rekli da se obratim Komercijalnoj banci i da kazem da mi treba potvrda o navodnom “racunu” u njihovoj banci oni tako cesto izdaju potvrde i to im je poznato,placa se samo nekih 200-300 din neka provizija…pa ko nema toliki novac moze da se obrati ovoj banci…:;D: