Cisto da ne bude zabune
postovi vezani za dalje polemike o telefonima, bankama etc. su prebaceni ovde … a ovde moze da se nastavi o poslovima.
Cisto da ne bude zabune
postovi vezani za dalje polemike o telefonima, bankama etc. su prebaceni ovde … a ovde moze da se nastavi o poslovima.