Strucna sprema i GC

Zanima me vase misljenje .Naime cula sam , osobno ne vjerujem u to, da u KCC daju prve ,manje brojeve s VSS i VŠS,dok vece bez fakultetske diplome ,odnosno s SSS (srednjom školom ).Da li ste svi koji tek trebate dobiti GC i vi koji ste vec u Usa bili fakultetski obrazovani i pod kojim brojem ste se vodili ?
Mišljenja sam da pod kojim te brojem izvuku, s istim ides dalje …

Odmah da ti kazem da to nema veze, moja draga ima visoku spremu i srednji broj ali znam par slucajeva sa srednjom skolom a da je broj ispod 10.000 ili sa visokom a da imaju visok CN.
Vodila se slicna rasprava i na globalnom nivou i rezultati su pokazali da to nema veze. Nesto slicno je potegnuto i oko godina izvucenih kandidata ali se i tu pokazalo da je strasno izmesano.

Da i ja se slazem sa tobom i ja imam visoku strucnu spremu i ok broj. Cula sam za to pa me zanima vase misljenje, mislila sam da se nesto promjenilo …

Ja imao tada samo srednju i broj ispod 10000. :obrva:

Moj muz ima magisterij i dobio je nizak broj, mada mislim da to nema nikakve veze, te da se brojevi generiraju kompjuterski