pozz_
slucajno sam saznala za zelenu lutriju i voljela bih da saznam nesto vise o tome i prijavim se, ali ne znam zaista nista o tome pa bih volje da saznam: gdje i kako se prijaviti, koliko kosta i kada se prijavljuje, svake godine ili svake druge ili nesto trece??
Lutrija se ne plaća! Svake godine možeš da se prijaviš samo jednom i ti i dečko, muž ili već…
Sve ostalo imaš na forumu ZELENA KARTA - LUTRIJA (Forum)
do najsitnijih detalja.
Kreneš po redu da čitaš Prijava na Lutriju …
Pozdrav
hvala mnogo na odg.
evo pocela sam da citam teme foruma, pa valjda nadjem to sto me zanima ![]()
pozz
p.s. ukoliko mi nesto ne bude jasno da li se mogu vama javiti??
Možeš,
kome god hoćeš samo ako postaviš pitanje u pravoj temi.
Imaš na forumu 99,9% odgovora na sve što ima veze sa lutrijom.![]()
Pozdrav
ok_ vec sam se informisala uveliko_ samo me zanima da li ove godine prijavljivanje isto pocinje u oktobru i da li ce biti neko obavjestenje kad, kako, zasto
na forumu?
hvala_
pozz
EminaBoris,samo prati desavanja na forumu,i sve ce biti ok! ![]()