Dv 2013 izvuceni maj-oktobar

Evo da otvorimo sezonu POGODAK :grin::bravo::woohoo:

Imajući u vidu MOJE prošlogodišnje iskustvo, dok viza ne bude u pasošu ništa nije sigurno.

Čuvajte potvrde radi ovoga što piše za oktobar…

Svima puno sreće !!!

Pozdrav

Cestitam i srecno do poletanja! :1081::woohoo::obrva:

Cestitam :1081: Zar samo jedan sa foruma… Nadam se da ce biti jos srecnika… :bravo:

posle jucerasnjeg mucenja i nenormalnog broja provera jutros sam uspeo da proverim i video da su me izvukli.ali kao sto kaze milos dok to ne vidim crno na belo…nista.i ko sad da spava…

Joooooj, Ja mislim da sam u SOKU:woohoo:

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013

Ja ne znam sta da mislim :1081::wtf::wacko::aa::udri::twitch::doctor:

Prvo pa musko :1072:

Čestitke Milosdv, milan63 i oskark! :bravo:
Nadam se da će se javiti još dobitnika sa foruma! Šta je sa ostatkom Ex Yu?

Cestitke dobitnicima i puno srece u daljim desavanjima!

I jos molba za dobitnike,ako mogu da napisu da li idu sami ili imaju porodice.

I sa moje strane sve čestitke za Milosdv, milan63 i oskark :bravo:
Nadam se da će još biti izvučenih !

Cestitke izvucenima a nadam se da ce ih biti jos sa foruma :1081:

Cestitke ljudi!Bas mi je drago da je bar neko dobio.:1081::1081::1081:
Posto je bilokrenulo lose,ovako bar ste nam malo izvukli prosek,valjda ce se joj neko javiti sa foruma da je dobio.:slight_smile:
Jos jedom iskrene cestitke!

NOT BEEN SELECTED :--;::--;::-_-;: vise srece drugi put jbg,cestitke dobitnicima

Hvala :slight_smile: sad sam probao nisam izvucen opet :frowning: sta pise da se sacuva broj do Oktobra? ima sanse da se bude izvucen opet ili?

**Be advised that additional DV 2013 entrants MAY be selected beginning October 1, 2012. **

Vjerovatno će biti novo izvlačenje u oktobru. To se ranijih godina nije događalo da budu dva izvlačenja (osim prošle godine kad je izvlačenje poništeno zbog kompjuterske greške, pa ponovljeno), tako da ne znamo tačno šta da očekujemo. More bit’ bidne, more bit’ ne bidne :grin: ali brojeve čuvamo!

Sa srećom vam bilo. Baš mi je drago zbog vas :bravo:

neko je pitao pa da odgovorim,
planiram da idem sa porodicom,naravno ako sve bude kako treba,
i da se zna,prvi put sam igrao i imao sam srece…

Cestitam covece…Odsokiraj se da ti ne pozli. hehehe. I tebe da pitam da nam odas tajnu uspeha?

upravo sam proverila i ja i muz jedan veliki sipak ali se ipak nadamo u oktobru…:no:

Hvala svima :grin:

Ja idem sa devojkom.

Sacuvajte potvrde do oktobra obavezno.

ps: još dvoje ljudi koje poznajem su dobili…

Pozdrav

Znači, dosad što znamo:

  1. Milosdv, Srbija
  2. milan63, Srbija
  3. oskark, Srbija
  4. gogecko, zemlja nepoznata
  5. prijateljica od shanzy, Hrvatska
  6. poznanik od Milosdv, zemlja nepoznata
  7. poznanik od Milosdv, zemlja nepoznata

Jesam li koga zaboravila?

Zelim da vam svima pozelim dobar dan i da se upisem na listu dobitnika!
Vidim da sam medju prvih 10 zrtava ovogodisnjeg izvlacenja sto mi samo stvara pomisao da nisam ni svestan uspeha. Supruga je izvucena i od jutros je totalno ludilo u kuci. Inace za ovaj forum sam cuo od jednog poznanika i prvi put sam ga posetio juce.
Zemlja dobitka Srbija. Imam 28 godina suprugu i dete. Prijave smo predali prvog dana kada je otvorena lutrija. Ovo nam je prvo ucesce na lutriji. Suprugu su izvukli i ima broj 12xxx.
Zamolio bih nekog ko je popunjavao prve obrasce da mi pomogne oko nejasnoca. Imam neke nejasnoce oko toga kako da popunim obrasce pa cu u drugoj temi pisati o tome.