Eto da javim i ovdje da sam izvucen,prvi put sam ucestovao,sada idemo dalje…
Nemojte u forumsku evidenciju dobitnika da racunate prijatelje iz Hrvatske ili drugare iz kraja! Oni nisu ovde registrovani! Znaci za sada imamo samo 4-5 dobitnika na forumu. U odnosu na proslogodisnjih 32 sa foruma ovo je zaista premalo. Jeste da ce se jos pojaviti ljudi u narednim danima, ali premalo.
Nesto tu ne stima. Ili je u pitanju neka neregularna brljotina, ili je sve veci broj prijavljenih razvodnio forumske ucesnike. Izgleda da kako raste informaticka pismenost na ex-yu prostorima svako nezaposlen gugla i naleti na informaciju o lutriji. Onda se naravno iz zezanja i taj neko prijavi! Ako se ovako nastavi iz godine u godinu, moze se desiti da forum ostane i bez dobitnika u jednoj godini!
STRASNO!
Čestitke, eliksir, i sretno! :bravo:
OK. Je li se posebno evidentira ko je stari član, a ko se registrirao nakon što je izvučen?
Evo update:
- Milosdv, Srbija - stari član
- milan63, Srbija - registriran 02.05.2012.
- oskark, Srbija - stari član
- gogecko, zemlja nepoznata - stari član
- eliksir, Srbija - registriran 02.05.2012.
P.S. Pod “stari član” mislim na one koji su registrirani na forumu prije izvlačenja 01.05.2012. Prema dosadašnjim informacijama, “starih” samo troje!
Cestitam dobitnicima!!!Nadam se da ce vam to promijeniti zivot na najbolji moguci nacin i zelim vam sto manje stresa na putu do konacnog cilja-boljeg zivota!
Napisacu bilo koju informaciju ako to nekom nesto moze da pomogne. Za sada nemam puno informacija osim da sam dobitnik. Ne znamo jos uvek gde cemo ici, a niti s kojim novcem. Boricemo se.
Cestitam Eliksir da dobitku. Nadam se da ste svesti koju ste retku "stvar dobili pa je tako i cenite i iskoristite (do kraja). Sretne pripreme i javljaj se…
Nisam izvučen ni ove godine :no:. Inače sam iz Hrvatske. Ali eto bar me razveselila vijest da će biti opet izvlačenje
Hvala… Veruj mi da nekako ne mogu da verujem jos uvek…:nene:
Evo sad dosao sa posla, a dan mi je prosao kao kroz maglu…Ceo dan mi je pred ocima you are among…:woohoo:
Mojima nisam rekao, tj da budem iskren nisam rekao nikome, jedino jednoj drugarici jos kad sam se prijavio. I danas kad sam joj javio, mislim da je bila u jos vecem soku.
Iskreno, mislim da tek shvatam, sta sam u stvari dobio…ovo je jedina lutrija u zivotu na kojoj sam ikada dobio nesto,a igrao sam ih ne zna im se br…![]()
Veruj mi da ne znam sta je recept
rekao bih da znam. Ja se uopste nisam nadao da cu dobiti. Kao prvo poslao sam sliku koju sam slikao svojim mobilnim telefonom, jet da je 5MP, ali opet ima razlike. I to sam slikao u svojoj sobi u 9 uvece, tako da verujem da znate kakva slika moze biti. A jos na kraju krajeva zid mi je plave boje, niti bez niti bela kao sto oni traze.Zbog ovog sam bio siguran da ce me odbaciti.
Ulogujem se ja jutros(posto sinoc nisam imao zivaca) i trazim liniju gde pise has not been selected, i onako pogledam, kazem u sebi aha…nisam dobio. A onda onako gledam, nesto nije dobro…nekako ne mogu da nadjem taj has not been…onda je pocela panika, pa sok, pa vrisak(u sebi doduse:;D:)…kad ono you are… a ja sav u cudu:wtf:
I kazu ljudi da teba biti pozitivan, a ja sam bas bio pesimista ![]()
@NadjaM , idem sam…tj planiram sam da idem, recicu idem kad budem video vizu u pasosu, koji btw treba da napravim posto mi je jos ona stara :=V::lool:
Sta sam ja nalupetao, sad stvarno ne mogu da verujem, hahahaha :lool::udri::smil42d3::a014:
Zdravo ljudi. Napisacu kao i na prijavi za zelenu kartu: prvi put ucestvujem, i status mi je 2013EU00023xxx. Ne mogu i dalje da dodjem sebi. Ja sam inace Uros, iz Novog Sada, diplomirani profesor engleskog jezika i knjizevnosti, 25 godina. Ne znam zasto ovo pisem. odlepio sam.
Neka si odlijepio, imaš potpuno pravo na to! ![]()
Čestitke i sretno do obećane zemlje! :bravo:
E sad, svi mi kod Urosa na casove engleskog jezika ![]()
![]()
Svaka cast ljudi, iz svakog slova koje ste napisali moze da se nasluti ushicenje zbog dobitka. Ja sam zamisljao kako bi bilo da sam dobio, mislim da bih u komu pao od uzbudjenja.
Zivi bili, pa da se probijete u amerikama ![]()
Nema sta da kazem vec…cestitam Urose…nek si nam ziv i zdrav i da uspesno prodju pripreme i odlazak u USA. ![]()
Hehe, cestitamoooo. Pa kad si stavio americku zastavu na profilnu sliku izgleda da je slala neke dobre vibracije u masine :1081:
'oce li po starom dobrom neko-je-dobio-vizu-za-SAD obicaju pasti jedna svadba svadba :pucpuc2::ziveli2::kap::icon_coo::harmonik::tubac::trubac:
Pa ko zna. :naughty:
Sliku sam stavio cini mi se proslog leta ili pocetak jeseni kako se ja secam ![]()
Mada iskreno Ta slika je vise bila inspiracija za NYC. Jos da sam mogao da uz sliku dodam i muziku, to bilo…
In New York
Concrete jungle where dreams are made of
There’s nothing you can’t do
Now you’re in New York
:=V:
Oduvek sam voleo taj grad, i rekao sam jednog dana cu otici tamo pa makar i stakama sa svojim unucadima :1072:
Čestitke i novopridošlim :==D: :bravo:
Ali oskark… Care :lool:
Bravo,cestitke i sve najbolje:bravo:
I treba da budete srecni i otkacite se,takva je situacija:grin::ludak::ludak: