Zelje, Cestitke, Pozdravi...

Srećno Dreadnot! I naravno, i dalje nam piši kako je sve prošlo…

Bode, srećno na razgovoru!

Neka na ovoj temi bude što više postova sa sličnim sadržajem. :beer:

cestitke Bode i Score :bravo:
meni jos nije stigla :no: iako sam broj 1*** a vratio prvu kovertu 08.06.

cestitam vam svima, nadam se da cemo i mi dobiti gc za 2012 :slight_smile:
blagooooo vama

dreadnot…sve najbolje, javi se obavezno na forumu…meni licno su tvoji postovi bili vrlo motivacioni i prava inspiracija!

samo napred dreadnot…nadam se da cemo uskoro citati o prvim utiscima tamo :papa:

Srecno!!! I obavezno se javi kad stignete preko!!

A to su sve slatke brige:;D:,samo polako…sretno vam i javite se sto prije da cujemo kako proslo sve…

U Bog te, pa ja sam mislio da si ti vec tamo. :wtf:

Srecan put, pa da se vidimo sa ove strane bare :slight_smile:

Srecno dreadnot i cekamo da cujemo prvo utiske kad se smjestite:grin:

Sretno Dreadnot! Uf, pa to je prekosutra! Mora da je frka totalna!:smrc:

Srecno i dobrodosao!

Dreadnot, puno srece i SVE najbolje u “novom” zivotu… :1081: :1081: :1081:

kako bi i ja vrlo rado preko bare ,al sipak drug komandire :smrc:

Dreadnot, sretno i sve najbolje zelim!!! :1081::1081::1081: i da ti se uskoro i mi pridruzimo! :;D:

Srećan vam novi početak!!!

Srecno i sve najbolje.:;D:Kada se smestis i malo sredis, pisi.

Srecno Dreadnot! Da se lepo snadjete tamo i da vam sve krene od ruke! I javite se sa druge strane bare! :slight_smile:

Neka srecna zvezda bude uvek uz Vas!:;D: