Zelje, Cestitke, Pozdravi...

Srećno Dreadnot :papa:, valjda ćemo i mi… jednog dana…

Srecan put i javi se sa prvim utiscima sto prije:pozz:

Bravo! Good luck,…keep us informed!

:bravo:
sve najbolje u novom okruzenju

:bravo: Sve najbolje i od mene, i neka vas sreca prati!

Bravo!:bravo:

Svaka cast! A sad polako u osvajanje Amerike.
Puno srece vam zelim od sveg srca

orao pao, orao pao, soko dolazi, soko dolazi :smiley:

sve najbolje na novom kontinentu :slight_smile:

Hey, now we must speak in english with Dreadnot, hi’s now on the other side of the world!! Ha, ha!!!:grin::grin:
Bilo kako bilo Dread, mislim da si najpripremljeniji za selidbu, jer toliko pripreme (11,12 ili koliko god??) nema baš mnogo imigranata, zar ne?? :grin:
Puno sreće i sve najbolje u novoj sredini! Nemoj nas zaboraviti!!

Svaka cast dread!!!

Dobro nam dosli na ovu stranu bare i sad samo polako…da..i srecno:1081:

:bravo::bravo::bravo:

evo da se i čika dobrad javi nakon tri mjeseca-prvo da poželim sve naj.našem dredu i njegovoj obitelji i nek ti se sve želje ostvare,zbilja je lijepo vidjeti kad neko uspije sa ovog našeg brdovitog balkana a nama drugima je preostalo da ponovo apliciramo i nadamo se.BTW prošla lutrija je iz gorice izvučeno navodno dvoje ljudi jednog znam onako iz viđenja a drugu osobu ne- a ja već mislio gleda bog dobrada svog dok su mu oči bile uprte u veliku goricu a kad ono momak kratkovidan jbg. ja sam 10-tak km od gorice

Sve najbolje Smith! :bravo:

Dreadnot, welcome to the other side :slight_smile: Srecno!

highvoltage84, cestitke za rodjenje klinca! Pa, nek je on povukao nogu za vasu bolju buducnost i nek se nizu samo lepe vesti!:;D:

Srecnu Novu 2011-tu godinu zele vam kalifornijski zeleni: Asmiki, DreamerNS i Zana sa lepse/boljim polovinama: Jecom, Kaneolopom i Zokijem!

!](ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs)](ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs)

:smiley: zelembaći, srećna nova godina :slight_smile: da vam se sve želje ostvare, a za sve ostalo tu je master card :stuck_out_tongue:

Također i vama sve najbolje i svima ostalima bili oni zeleni ili se tok tek spremaju postati!:1081:

Srecna svima Nova Godina! Zelim vam svima da pozelenite :wink: