Zelje, Cestitke, Pozdravi...

Svim svojim zelenim prijateljima zelim Srecnu Novu Godinu.

Svim drugarima sa našeg foruma želim sve najbolje u Novoj 2011.godini!

Pridružujem se čestitkama! Sve najbolje u 2011! :harmonik:

Svim forumasima dijljem svijeta zelim sretnu i uspjesno Novu 2011 godinu

I ja takodje zelim svima puno srece i zdravlja pa onda i svega ostalom!

Srecna i uspesna Nova 2011. godina! :slight_smile:
Da pasosi prorade sto vise i pozelene! :==D:

Srecna Nova godina i Bozic svim forumasima:ziveli2:

Srecna nova godina.Puno srece na lutriji,onima,kojima to treba.

Srecna Nova godina i Bozic svim forumasima i od mene .
- “zdravlje i srecu” neka nam bog da a za ostalo ce mo da se pobrinemo s:grin:ami.

Evo da i ovdje cestitam srecnu novu godinu i Bozic! Da vam se samo lijepe stvari dese u ovoj godini.:1081::1081::xmas1::harmonik::harmonik: :bravo: :bravo: :bravo: :1081::1081:

Pozz svima i od mene i takodje se pridruzujem cestitkama za Novu 2011 godinu i Bozic :slight_smile:

Evo da oživomo i ovu temu…

Čestitam svima onima koji su dobili iseljeničku vizu u prethodnom periodu i puno sreće u novom životu i da nam pišete Vaše doživljaje o “novom” svetu na ovom divnom forumu!

Srecan svama dan curke aka Thanksgiving

!](http://www.droiddog.com/wp-content/uploads/2012/11/HappyThanksgiving.gif)

Evo i link za ljubitelje istorije klikni

Sretni praznici svima! :xmas1:

!](http://www.delovesto.com/wp-content/uploads/2009/12/happy-holidays.jpg)

Pridružujem se čestitkama i Svima želim Srećne praznike! Želim svima puno sreće, zdravlja i ljubavi a ostalo će samo doći :grin::grin::grin:

P.S.
ujedno čestitam sam sebi 100-ti post na ovom forumu :==D::==D::==D:

I ja se pridruzujem cestitkama i zelim sve najbolje u predstojecim praznicima :slight_smile:

:xmas1:

!](ZELENA KARTA - LUTRIJA)

Srećni praznici svima, sa željama da nas koji nismo izvučeni, izvuku u 2013, a ovi koji su već u SAD, da im bude još bolje.

Pozzzzzzz

I mi se pridruzujemo cestitkama za predstojece praznike

!](ZELENA KARTA - LUTRIJA)

Želeo bih ovim putem da čestitam članovima

dare_ns (nema veze što nije Useljenička, Viza je Viza)

Daliborable

Bubamarica

na dobijenim Vizama!!! i da svima nama ostalima poželim puno sreće 01.05. :wink: